פסיכיאטר פרטי/רופא פסיכיאטר פרטי

צוות המכון | מכון סול לפסיכותרפיה | פורסם: 23.11.21 | עודכן: 12.12.23

במכון סול שירותים של אבחון וטיפול פסיכיאטרי פרטי באופן דחוףמגיל 18 ומעלה, במרכז הארץ! קיים גם שירות של ביקור בית פסיכיאטרי.

התורים לרופא פסיכיאטר במכון הינם זמינים ומידיים במקרים דחופים, תוך שמירה על אנונימיות ומקצועיות.

בין השאר: 

זקוקים לייעוץ מידי? חייגו: 03-5233757

פסיכיאטר פרטי למבוגרים

טיפול פסיכיאטרי פרטי

פעמים רבות אנחנו צריכים מענה פסיכיאטרי בדחיפות. כך למשל, במקרים בהם נער נמצא כמה שבועות לפני גיוס לצה”ל וחווה משבר משמעותי. מקרים אחרים הם בשאלת אובדנות: אדם שאיים או ביצע מעשה אובדני ואנחנו צריכים להעריך באופן מיידי את מידת המסוכנות שלו.

פנייה לפסיכיאטר פרטי מונעת פעמים רבות מצורך דחוף ואקוטי – אבל לא תמיד! הרשומה הרפואית של הפסיכיאטר הפרטי נשמרת באופן אנונימי, ללא גישה למערכות מידע ציבוריות. משתנה זה הינו משמעותי, במקרים בהם נרצה לשמור על האנונימיות שלנו ולהימנע מהאפשרות שלרופא של קופת החולים תהיה גישה לתיק הרפואי שלנו, או של יקירינו.

יש לציין כי אצלנו במכון עובדים פסיכיאטרים מומחים בלבד! ולפי תחומי מומחיות ספציפיים. פסיכיאטר יכול להציג עצמו כפסיכיאטר מומחה, אם עבר בהצלחה אם שני שלבי מבחן המומחיות של משרד הבריאות. מיותר לציין כי מדובר במסלול ארוך ובעל הכשרה מקיפה ומעמיקה בתחום בריאות הנפש.

פסיכיאטר פרטי לילדים ונוער

פסיכיאטר פרטי לילדים ונוער הינו פסיכיאטר אשר עבר הכשרה ובחינת מומחיות בפסיכיאטריה של הילד המתבגר. פרט לכך, במכון סול עובדים פסיכיאטרים אשר מומחים בגיל הרך. אבחונים בגיל הרך קשורים בדרך-כלל לאבחון אוטיזם, אבחון הפרעות התפתחותיות כמו מוגבלות שכלית התפתחותית ועוד.

פרט לכך, פסיכיאטר לילדים ונוער עורך אבחונים בשלל תחומים כמו דיכאון, חרדה, אובדנות, משברי חיים ומשברי זהות, הפרעת קשב וריכוז ועוד.

במכון ישנו שירות של פסיכיאטר ילדים פרטי (כרגע אין תורים פנויים לפסיכיאטר ילדים).

פסיכיאטר פרטי לטיפול במבוגרים

פסיכיאטר פרטי למבוגרים הינו פסיכיאטר אשר עבר הכשרה ובחינת מומחיות בפסיכיאטריה של המבוגר. פסיכיאטרים אלה מטפלים בלקוחות בני 18 ועד גיל 99. במכון סול ישנם פסיכיאטרים המומחים בגילאים מגוונים, ביניהם גם בהפרעות נפשיות בזקנה, בקשישים ובחולים דמנטים המתמודדים עם אלצהיימר.

פרט לכך, פסיכיאטר מבוגרים הינו בעל ידע רחב בעולם ההתאמה התרופתית למטופלים, המתמודדים עם מצבים נפשיים מסוגים מגוונים.

  אנחנו כאן בשבילכם

  השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

  שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

  שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

  טיפול פסיכיאטר פרטי

  בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה בפנייה של אנשים רבים לעזרה מקצועית. אותה עלייה מקבלת ביטוי בפנייה של רבים לפסיכולוגים ופסיכיאטרים פרטיים. חלק מאותה עלייה בכמות הפונים נוגעת כמובן לתקופת הקורונה הממושכת שהגיעה אלינו במרץ, 2020. תקופה בה חוו רבים שינויים ואתגרים רבים. כאלו שהיו בהם לערער את המצב הרגשי של ילדים ומבוגרים כאחד. אבל לא רק!

  פנייה לפסיכיאטר פרטי הייתה ועדיין נמצאת בשכיחות גבוהה. הסיבות הן לרוב: אנונימיות, מקצועיות, ניסיון וזמינות.

  בפנייה לפסיכיאטר פרטי ניתן להצביע על מספר יתרונות. יתרונות שיש בהם להיות משמעותיים עבור אנשים הזקוקים לעזרה מקצועית. לבטח אם אותה עזרה נוגעת למצבם הרגשי והנפשי.

  טיפול עם פסיכיאטר פרטי למבוגרים

  פסיכיאטר פרטי למבוגרים – מעולים במתן עזרה ראשונה נפשית ומעבר

  המסגרת הפרטית אליה שייך הפסיכיאטר

  כיום, קיימות מסגרות טיפול רחבות שבתוכן צוות רחב של אנשי מקצוע בתחום הטיפול. בתוך אותה מסגרת קיימים כמובן גם פסיכיאטרים פרטיים. אותן מסגרות פרטיות בונות בתוכן מערך משומן ומקצועי. מערך כרונולוגי נכון שמתחיל באבחון של כל מטופל. לאחריו, נהנה כל מטופל, באותה מסגרת פרטית, מהמשך מערך של טיפולים מקצועיים.

  יש להבין כי פסיכיאטר פרטי, שהוא חלק ממארג מקצועי רחב של מסגרת פרטית, יידע להתאים את הטיפול בצורה מדויקת יותר לאבחון שנעשה באותה המסגרת!

  באופן זה, נוצר מצב שכל מטופל מקבל תחת קורת גג טיפול מותאם יותר.

  למשל באבחון אוטיזם: אצלנו במכון סול ישנם אבחונים רב-מקצועיים של פסיכולוגים ופסיכיאטרים. הכל תחת קורת גג אחת!

  זאת למול החלופה של אבחון, למשל, אצל פסיכיאטר במגזר הציבורי. פסיכיאטר אשר יפנה אותנו לטיפול במסגרות אחרות. מסגרות שלא יוכלו לתרגם את המלצותיו בצורה אליה כיוון בדיוק.

  שימוש בפסיכיאטר תחת קורת גג של מסגרת פרטית מבטיחה תאום שלו מול שאר אנשי המקצוע. אותו פסיכיאטר נמצא בקשר יומי, רציף ומיידי עם שאר אנשי המקצוע. בין אם מדובר על הפסיכולוגים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת ועוד. אותו תאום מאפשר לפסיכיאטר להיות עם האצבע על הדופק בנוגע למטופליו. זמינותו לשאר המטפלים ולדו”חות שהם מוציאים תסייע לו בכל שלב בטיפול.

  זקוקים לייעוץ מידי? חייגו: 03-5233757

  איכות הטיפול אצל פסיכיאטר פרטי

  בסופו של דבר אנו נשאף להגיע לפסיכיאטר מקצועי ומיומן. כמו בתחומים אחרים, במגזר הפרטי נמצא פסיכיאטרים מקצועיים יותר. מקצועיות שבצידה מחירים בהתאם. מחירים הגבוהים מהמגזר הציבורי.

  חשוב שהפער במחיר לא ירתיע וימנע מרבים לעשות את הבחירה הנכונה. כיום, ביכולתן של קופות החולים ומסגרות אחרות, כגון כיסויים ביטויים שונים, לסבסד חלק מהעלות הכספית בפנייה לפסיכיאטר פרטי. לצד זאת, מסגרות פרטיות רבות מאפשרות פריסת תשלומים נוחה, כזו בה יוכלו רבים לעמוד.

  בסופו של יום, השקעה כספית הנחשבת לגבוהה יותר יש בה להשתלם. הגעה לפסיכיאטר פרטי מקצועי ואיכותי תאפשר למטופלים להיכנס למסלול טיפולי נכון. מסלול שיש בו לחסוך כסף רב שהיה מתבזבז במעבר בין מספר אנשי מקצוע מיומנים פחות.

  איכות טיפול גבוהה אצל פסיכיאטר פרטי

  איכות הטיפול הגבוהה היא היתרון הגדול ביותר של פסיכיאטר פרטי

  הרקע המקצועי של פסיכיאטר פרטי

  בחיפוש אחר פסיכיאטר פרטי ביכולתנו לבחון לעומק את קורות חייו המקצועיים. לרוב, לפסיכיאטר פרטי יהיה רזומה עשיר. רזומה כזה אשר אפשר לו להשתלב בעבודה במסגרת פרטית מקצועית.

  תפקידים, אותם מילא אותו פסיכיאטר בעבר, יאפשרו לנו להתרשם, האם הפסיכיאטר הינו בעל הניסיון והידע המקצועי למול הבעיות והאתגרים בפניהם אנו עומדים. כך בעצם, מתאפשר לנו לבחור, בסופו של דבר, בפסיכיאטר בעל ניסיון רב ואף כזה המתמחה בנושאים הנוגעים לאתגרים מולם אנו עומדים.

  ניהול תורים יעיל במסגרת הפסיכיאטרית הפרטית

  יתרון בולט נוסף שחשוב להכיר, לעומת המסגרות הציבוריות, זמינותו של פסיכיאטר פרטי הינה משמעותית יותר. לצד זאת, פסיכיאטרים פרטיים רבים דואגים למערך מהוקצע של מזכירות ואדמיניסטרציה. אותו מערך מהוקצע הוא זה אשר מאפשר למטופלים ובני משפחותיהם לקבל מענה זמין ונגיש.

  במסגרת של קליניקה פרטית, עסוק הצוות האדמיניסטרטיבי במספר מצומצם יותר של משימות. צוות אשר בונה יחד עם הפסיכיאטר נהלי עבודה יעילים וזריזים יותר, ולא על חשבון המקצועיות כמובן.

  אלו מקבלים ביטוי באפשרות ובזמינות של הפסיכיאטר להיענות למצבי חירום של מטופליו. לצד אלו, מאפשר אותו צוות אדמיניסטרטיבי לקצר תהליכים ארוכים ומייגעים. תהליכים הכוללים, חידוש מרשם לתרופות למשל.

  פסיכיאטר פרטי לשמירה על סודיות רפואית

  יתרון משמעותי נוסף הינו האפשרות לקבל מענה מקצועי, ללא הסכנה שבחשיפת פרטי הביקור. במסגרות הציבוריות, נעשה רישום שעשוי ללוות את האדם במשך כל חייו, גם בהנחה שאינו מעוניין בכך.

  היתרון של המסגרות הפרטיות הוא בחיסיון הרפואי והאישי של המטופלים, ובכך מאפשר שמירה מיטיבה על המידע האישי והרפואי שלהם.

  הפניות-

  Agarwal, A. K. (2012). Analysis of patients attending a private psychiatric clinic. Indian journal of psychiatry54(4), 356.

  Boële, A., Gérard, A., & Gourion, D. (2017). Drug prescriptions in private psychiatric practice. L’information psychiatrique93(9), 759-763.

   

  אתם זקוקים לפסיכיאטר פרטי ולתורים זמינים ומיידיים? הנכם מוזמנים ליצור קשר עימנו. נשמח לסייע!

   אנחנו כאן בשבילכם

   השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם

   שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

   שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

   במכון סול יש אבחון פסיכיאטרי דחוף?

   כן! התורים אצלנו הינם זמינים וקרובים- כשבועיים ממועד שיחת הטלפון הראשונית. יש לקחת בחשבון כי התורים נתפסים מהר, כך שיש למהר ולקבוע תור.

   הפסיכיאטרים של מכון סול עורכים אבחון פסיכיאטרי דחוף במקרים של אובדנות. מקרים אחרים בהם אנחנו עורכים אבחון דחוף, הם מקרים בהם אדם נמצא במצב פסיכוטי

   במכון סול יש פסיכיאטר לילדים?

   כן- במכון שלנו יש פסיכיאטר ילדים ופסיכיאטרית מבוגרים. למעשה, במכון אנחנו נותנים מענה לכל הגילאים: מגיל 3 חודשים ועד 99.

   הפסיכיאטרים המומחים במכון מתעסקים בשאלות כגון אבחון תקשורת, הערכת מסוכנות, הערכות לביטוח לאומי, סלי שיקום, הערכת מש”ה (מוגבלות שכלית התפתחותית), הגיל השלישי, דיכאון וחרדה ועוד.

   פסיכיאטר פרטי מחיר

   מחירים של פסיכיאטר פרטי הינם מגוונים. פגישת אינטייק (פגישת אבחון ראשונית) הינה בין 1,500 ל-3,000 ש”ח במכונים פרטיים. אצלנו במכון אנו גובים לרוב את הגבול התחתון ככל האפשר.

   שימו לב כי אינטייק לילדים הינו רחב ומקיף יותר, בגלל הצורך לפגוש ולאסוף רקע מההורים ומגורמי רווחה/חינוך נוספים.

   פגישות מעקב אצל פסיכיאטר פרטי נעות בין 800 ל-1,200 ש”ח.

   כדאי לברר בקופת החולים שלכם אם מגיע לכם החזר עבור פגישת אבחון/מעקב פסיכיאטרי.