מי אנחנו?

מכון סול לפסיכותרפיה הוא מכון המתמחה בטיפול פסיכולוגי, ייעוץ ואבחון פסיכולוגי למבוגרים, מתבגרים, ילדים והוריהם. הממוקם בגבעתיים, ליד תל-אביב-יפו ולו שלוחות הפזורות ברחבי הארץ. אנו במכון סול לפסיכותרפיה מאמינים כי אם הגעת אלינו, אתה בצעד הראשון להקל על חייך וחיי הקרובים לך. אנו מזמינים אתכם לקרוא על צוות המכון, על פעילותיו ועל תוכן מקצועי הנמצא באתר.

טיפול ואבחון פסיכולוגי בגבעתיים

מכון סול לפסיכותרפיה יוסד ומנוהל על-ידי שתי פסיכולוגיות בעלות הכשרה קלינית אשר שמו לעצמן למטרה להנגיש את הטיפול הפסיכולוגי לכלל האוכלוסייה ולהתאים לכל פונה את שיטת הטיפול והמטפל המתאימים לו ביותר.

במכון סול, מגוון מטפלים מקצועיים ומנוסים, מומחים בתחומם, המשתמשים בשיטות טיפול מגוונות הנשענות על ידע מחקרי מבוסס ומקצועי. לצד הטיפול המקצועי, אנו דואגים ליצירת מרחב נעים, אינטימי וכזה המאפשר לשוחח בפתיחות, חופשיות, תוך שמירה על סודיות ודיסקרטיות מלאה.

לקריאה על טיפול פסיכולוגי בגבעתיים>>

תחומי טיפול

תחומי ההתמחות הינם רחבים וביניהם, טיפול בחרדה, בדיכאון ובהפרעות מצב רוח, טיפול בילדים ונוער, טיפול במצבי משבר, טיפולים ממוקדים וקצרי מועד (טיפול דינאמי קצר מועד וטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT), טכניקות להרגעה כמו מיינדפולנס, טיפול בגיל השלישי, טיפול בגיל הרך והפרעות התפתחותיות (כגון אוטיזם) ותחומי טיפול נוספים-לפי התמקצעות המטפל הספציפי.

טיפול אונליין בזום בקורונה

אנו מאמינים כי טיפול פסיכולוגי צריך להיות מונגש ומותאם לצרכים של הפונה. לכן, במכון סול לפסיכותרפיה עמדות תקשורת בכל חדרי הטיפול, לעיתות משבר. טיפול פסיכולוגי בזום מוכח כיעיל לא פחות מטיפול מסורתי פנים אל פנים.

לקריאה על טיפול פסיכולוגי בזום>>

טיפול פסיכולוגי בקורונה>>

אני מאמין שלנו

אנו מאמינים כי התנסות ראשונית בטיפול הינה חוויה ייחודית מאין כמותה, כזו המזמינה את האדם להתבונן לחיי הנפש הפנימיים והכמוסים ביותר. המרחב הטיפולי, מפגיש לא אחת עם אזורים מורכבים של הנפש ועלול להזמין לעיסוק עם נושאים קשים.

אנו מאמינים כי הטיפול הוא מרחב המאפשר להחזיק את המורכבות הזאת, לצמוח מתוך השבר והכאב ולפתח מנגנוני חוסן יעילים ומשוכללים יותר. כך, אנו סבורים כי טיפול נפשי יוסיף לתחושת לכידות פנימית ו"שקט" נפשי אשר רבים כל כך חסרים וכמהים לו.

מתוך ה"אני מאמין" של התאמת הטיפול עבור המטופל, במכון סול לפסיכותרפיה אנו מציעים טיפולים יחידניים, טיפולים זוגיים ומשפחתיים וטיפולים קבוצתיים.

צוות המכון

אנו מציעים לכם לקרוא על צוות המכון ופעילויותיו. הנכם מוזמנים להתרשם מהתוכן המקצועי העשיר הנמצא באתר ונכתב על ידי צוות המטפלים המקצועיים והמומחים בתחומם.

בנוסף, אנו מזמינים אתכם למפגש היכרות ראשוני והתעניינות בטיפול, בו יחד נבין את הצרכים שלכם ונתאים לכם את המענה המדויק ביותר – לתאום מפגש

לחץ כאן

בברכה,

צוות מכון סול לפסיכותרפיה

 

שולחן קפה לצד כיסא המטופל הינו פרט חשוב בטיפול

 

אמרו עלינו

"הייתי בכמה טיפולים פסיכולוגים בעבר, אבל אף פעם לא הרגשתי שאני ממש מתחברת לטיפול. לצערי רק כשהגעתי לדיכאון רציני פניתי שוב לטיפול והפעם זה היה אחרת. משהו בקשר עם המטפלת פתאום גרם לי להרגיש שאני יכולה באמת להיפתח ואז גם השתקמתי."

ד.ל

"הגעתי לטיפול פסיכולוגי כי שמרתי איזשהו סוד שלא סיפרתי לאף אחד והרגשתי שאני הרוס, שאני חייב לשתף מישהו. עם הזמן בטיפול הרגשתי שאני לא לבד ולאט לאט גם סיפרתי את הסוד שלי למשפחה ולחברים. הם אותי באהבה והבנה."

ק.ר

"לבן שלי יש איזו מחלה שמשפיעה על הביטחון העצמי שלו. התחלנו טיפול כדי לעזור לו להתמודד עם המחלה. במקביל לטיפול קיבלנו הדרכת הורים שעזרה לנו להבין אותו ומה עובר עליו. מאז שהוא מרגיש שאנחנו מבינים אותו, הוא נרגע  וגם מרגיש קצת יותר טוב לגבי עצמו"

ג.א