מי אנחנו?

מכון סול לפסיכותרפיה הוא מכון המתמחה בטיפול ואבחון פסיכולוגי ופסיכיאטרי, למבוגרים, מתבגרים, ילדים והוריהם. המכון ממוקם בגבעתיים, ליד תל-אביב-יפו ובכפר ביל”ו, ליד רחובות ולו שלוחות הפזורות ברחבי הארץ. אנו במכון סול לפסיכותרפיה מאמינים כי אם הגעת אלינו, אתה בצעד הראשון להקל על חייך וחיי הקרובים לך. אנו מזמינים אתכם לקרוא על צוות המכון, על פעילותיו ועל תוכן מקצועי הנמצא באתר.

על מכון סול בשנת 2022

צוות המכון מונה מעל ל-30 אנשי צוות, ביניהם:

 • פסיכיאטרים מומחים
 • פסיכולוגים קליניים מומחים
 • פסיכולוגים שיקומיים מומחים
 • פסיכולוגים התפתחותיים מומחים
 • פסיכולוגים חינוכיים מומחים
 • פסיכולוגים מתמחים
 • מטפלים בהבעה ויצירה
 • פסיכותרפיסטים
 • עובדים סוציאליים

להיכרות עם צוות מכון סול

לחצו כאן לבדיקת רישיון מקצועי של צוות המכון

כחלק מפעילות המכון כיום, בשנת 2022, אנחנו עורכים מגוון של טיפולים ואבחונים פסיכולוגים ופסיכיאטרים, ביניהם:

 • אבחון תקשורת/אוטיזם- לילדים ולמבוגרים.
 • אבחון פסיכודידקטי/דידקטי.
 • אבחון פסיכודיאגנוסטי.
 • אבחון נוירופסיכולוגי
 • אבחון בשלות/הדלגה
 • ועוד…

מכון פסיכולוגי

מכון סול לפסיכותרפיה יוסד ומנוהל על-ידי עדי ביטנר וחן אור יונגרוירט, פסיכולוגיות קליניות מומחיות (M.A), אשר שמו לעצמן למטרה להנגיש את הטיפול והאבחון הפסיכולוגי והפסיכיאטרי לכלל האוכלוסייה ולהתאים לכל פונה את שיטת הטיפול והמטפל המתאימים לו ביותר.

במכון סול, מגוון מטפלים מקצועיים ומנוסים, מומחים בתחומם, המשתמשים בשיטות טיפול מגוונות הנשענות על ידע מחקרי מבוסס ומקצועי. לצד הטיפול המקצועי, אנו דואגים ליצירת מרחב נעים, אינטימי וכזה המאפשר לשוחח בפתיחות, חופשיות, תוך שמירה על סודיות ודיסקרטיות מלאה.

מרכז המכון הוקם ושוכן בגבעתיים, בכתובת אנצ’ו סירני 32, קומת קרקע. בנוסף, מרכז נוסף הוא כפר ביל”ו ב’ הזית 11. פרט לכך, למכון מטפלים נוספים העובדים בהסדר עם המכון ופרוסים במרכז ובשפלה:

טיפול בשפלה

 • רחובות
 • כפר ביל”ו
 • גדרה
 • מזכרת בתיה
 • באר יעקב

מרכז

 • גבעתיים
 • תל-אביב
 • רמת גן
 • בני ברק
 • חולון
 • רמת השרון

לקריאה על טיפול פסיכולוגי בגבעתיים>>

מכון לטיפול רגשי

מכון סול הוקם ונבנה מתוך החזון לאפשר טיפול רגשי מקצועי ובמחיר נוח. זאת, מתוך הבנה כי במציאות כיום כמעט ולא קיימים תורים זמינים לאבחון וטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי, בשירות הציבורי ובשירות הפרטי גם יחד.

המטפלים הרגשיים במכוננו הינם פסיכולוגים, פסיכיאטרים, פסיכותרפיסטים, עובדים סוציאליים, מרפאים באומנויות ועוד ועוד.

אצלנו במכון מתקיימים לא רק טיפולים רגשיים, אלא גם אבחונים פסיכולוגיים ופסיכיאטרים.

תחומי טיפול

תחומי ההתמחות הינם רחבים וביניהם, טיפול בחרדה, בדיכאון ובהפרעות מצב רוח, טיפול בילדים ונוער, טיפול במצבי משבר, טיפולים ממוקדים וקצרי מועד (טיפול דינאמי קצר מועד וטיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT), טכניקות להרגעה כמו מיינדפולנס, טיפול בגיל השלישי, טיפול בגיל הרך והפרעות התפתחותיות (כגון אוטיזם) ותחומי טיפול נוספים-לפי התמקצעות המטפל הספציפי.

טיפול אונליין בזום

אנו מאמינים כי טיפול פסיכולוגי צריך להיות מונגש ומותאם לצרכים של הפונה. לכן, במכון סול לפסיכותרפיה עמדות תקשורת בכל חדרי הטיפול, לעיתות משבר. טיפול פסיכולוגי בזום מוכח כיעיל לא פחות מטיפול מסורתי פנים אל פנים.

לקריאה על טיפול פסיכולוגי בזום>>

טיפול פסיכולוגי בקורונה>>

האני מאמין שלנו

אנו מאמינים כי התנסות ראשונית בטיפול הינה חוויה ייחודית מאין כמותה, כזו המזמינה את האדם להתבונן לחיי הנפש הפנימיים והכמוסים ביותר. המרחב הטיפולי, מפגיש לא אחת עם אזורים מורכבים של הנפש ועלול להזמין לעיסוק עם נושאים קשים.

אנו מאמינים כי הטיפול הוא מרחב המאפשר להחזיק את המורכבות הזאת, לצמוח מתוך השבר והכאב ולפתח מנגנוני חוסן יעילים ומשוכללים יותר. כך, אנו סבורים כי טיפול נפשי יוסיף לתחושת לכידות פנימית ו”שקט” נפשי אשר רבים כל כך חסרים וכמהים לו.

מתוך ה”אני מאמין” של התאמת הטיפול עבור המטופל, במכון סול לפסיכותרפיה אנו מציעים טיפולים יחידניים, טיפולים זוגיים ומשפחתיים וטיפולים קבוצתיים.

צוות המכון

אנו מציעים לכם לקרוא על צוות המכון ופעילויותיו. הנכם מוזמנים להתרשם מהתוכן המקצועי העשיר הנמצא באתר ונכתב על ידי צוות המטפלים המקצועיים והמומחים בתחומם.

בנוסף, אנו מזמינים אתכם למפגש היכרות ראשוני והתעניינות בטיפול, בו יחד נבין את הצרכים שלכם ונתאים לכם את המענה המדויק ביותר – לתאום מפגש לחץ כאן

המטפלים של מכון סול באתרים חיצוניים

 • חן אור יונגרוירט, פסיכולוגית קלינית מייסדת מכון סול לפסיכותרפיה הינה עורכת ויקפדיה, בערכים בפסיכולוגיה, תחת השם: Chen Clinical Psychologist. בין הערכים שחן ערכה: דה-ריאליזציה ודה-פרסונליזציה, כתמי הדיו של רורשך, C-PTSD (פוסט טראומה מורכבת) ועוד.
 • חן אור יונגרוירט ועדי ביטנר, פסיכולוגיות קליניות, בעלות מכון סול לפסיכותרפיה, בכתבה באתר ישראל היום על אודות “המגיפה הנפשית: נגיף הקורונה והפרעת דחק פוסט טראומטית”.
 • חן אור יונגרוירט, פסיכולוגית קלינית מייסדת מכון סול לפסיכותרפיה, מופיעה בסרטון BOLD באתר MAKO, על אודות מצבם הנפשי של הקשישים בזמן הקורונה, 7/4/202.
 • חן אור יונגרוירט, פסיכולוגית קלינית מייסדת מכון סול לפסיכותרפיה, כותבת במדור ההורות של MAKO, על התמודדות של הורים לילדים מהחינוך המיוחד, בזמן משבר הקורונה, 7/4/20.
 • עדי ביטנר, פסיכולוגית קלינית מייסדת מכון סול לפסיכותרפיה, הינה בעלת טור קבוע מאז פברואר, 2020 באתר 4girls, בו משמשת כיועצת קבוצה במדור נערות. במדור, עדי משיבה לשאלות מתבגרות אנונימיות בענייני יחסי הורה-ילד, הפרעות אכילה, דיכאון וחרדה, אובדנות ועוד.
 • צוות מכון סול לפסיכותרפיה, בכתבה באתר מעריב על השאלה: “האם טיפול פסיכולוגי יכול לסייע לי”?, 31/5/21.
 • צוות מכון סול לפסיכותרפיה, בכתבה באתר וואלה על טיפול פסיכולוגי והחשיבות של טיפול זה, לעומת טיפולים אחרים, דצמבר, 2020.
 • פורסם מאמר של עדי ביטנר, פסיכולוגית קלינית באתר הארץ מדור משפחה על אודות הסכנות הנפשיות של בני נוער בתקופת הפוסט-קורונה.

בברכה,

צוות מכון סול לפסיכותרפיה

אמרו עלינו

הייתי בכמה טיפולים פסיכולוגים בעבר, אבל אף פעם לא הרגשתי שאני ממש מתחברת לטיפול. לצערי רק כשהגעתי לדיכאון רציני פניתי שוב לטיפול והפעם זה היה אחרת. משהו בקשר עם המטפלת פתאום גרם לי להרגיש שאני יכולה באמת להיפתח ואז גם השתקמתי.

ד.ל

הגעתי לטיפול פסיכולוגי כי שמרתי איזשהו סוד שלא סיפרתי לאף אחד והרגשתי שאני הרוס, שאני חייב לשתף מישהו. עם הזמן בטיפול הרגשתי שאני לא לבד ולאט לאט גם סיפרתי את הסוד שלי למשפחה ולחברים. הם אותי באהבה והבנה.

ק.ר

לבן שלי יש איזו מחלה שמשפיעה על הביטחון העצמי שלו. התחלנו טיפול כדי לעזור לו להתמודד עם המחלה. במקביל לטיפול קיבלנו הדרכת הורים שעזרה לנו להבין אותו ומה עובר עליו. מאז שהוא מרגיש שאנחנו מבינים אותו, הוא נרגע  וגם מרגיש קצת יותר טוב לגבי עצמו.

ג.א

מקום מקסים אווירה נעימה וטיפול מקצועי! ממליץ.

דרור אבוקסיס

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

אתר בעל תכנים מעמיקים ובהירים אשר מנוהל ע”י נשות מקצוע רציניות ומושקעות. ממליצה בחום!

מור מאיר, פסיכולוגית קלינית.

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

חן המקסימה
תודה על הקשבה רבה, תמיד כאן כדי לתמוך.
ידעתי שהגיע למקום הנכון ברגע שפגשנו אותך!
מכון סול, מקצועים ברמה אחרת!

סוניה סעידי

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

מצאתי בחומר המקצועי ואחר כך גם במפגש בינאישי עם פסיכולוגית, התאמה בדיוק למה שהייתי צריכה בתקופה רגישה שלי.

איילה שוורץ

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

אתר מקיף ומקצועי ביותר למי שמחפש/ת עזרה בהתמודדות עם קשיים נפשיים כלשהם. כפסיכולוגית מאוד נהניתי לעיין באתר ברמה כה גבוהה ויצא לי להיעזר בו לא מעט בתקופה האחרונה. מעבר לכמויות אדירות של ידע מקצועי בנושאים מגוונים, ניתן לקבל עזרה מצוות מדהים ואכפתי. ממליצה בחום!

אווה ברזלי, פסיכולוגית בהתמחות קלינית

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

בתחילת דרכי כמטפל פניתי למכון סול ומיד קיבלתי מענה אדיב ומכבד, לטפל בחדר מעוצב ומאובזר לגמרי שדרג את תחושת הבטחון שלי ובטוח גם את התהליך שעברו המטופלים.
שמירה על סדר ונקיון הם גם פלוס גדול עבורי.
סך הכל אני ממש מרוצה! תודה רבה!

נועם סילמן, מטפל רגשי

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

כמטפלת, מצאתי בקליניקה המקסימה הזו בדיוק את מה שחשוב לי- שקטה, נקייה ונגישה. הצוות מקסים ומסביר פנים, משרה הרגשה מקצועית ונעימה. ממליצה בחום לכל מטפל/ת שמחפש קליניקה להשכרה!

כרמל הראל, מטפלת

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

כשפניתי למכון סול לפסיכותרפיה רציתי לקבל מענה מהיר ובעלות שאני אוכל לעמוד בה, בהיותי בחורה צעירה אחרי שירות צבאי. מיד עם השיחה הראשונה קיבלתי מענה מהיר ותואמה עבורי פגישה טיפולית לאותו השבוע.
אני מרגישה בטוחה ושאני נמצאת בידיים מקצועיות וחכמות.

קרן שופל

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

 

מכון סופר מקצועי עם צוות נהדר ומסור של פסיכולוגים. הקליניקה ממוקמת במקום מרכזי, אך שקט, האווירה נעימה וקבלת הפנים חמה. מאוד ממליצה.

ליאור ניימרק

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

חן המדהימה, תודה על הקשבה, הכלה הכוונה ועזרה רבה.

דורין רפאל

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

ישר כשנכנסתי לחדרי הטיפול האינטימים הרגשתי בבית. אווירה חמימה ועוטפת, במיקום מרכזי ואטרקטיבי בעיר.
חדרי הקליניקה מומלצים להשכרה בחום!

נועם בברוני

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

קליניקות חדשות, נגישות, נעימות, שקטות ומעוצבות בצורה המשרה אוירה טיפולית ומרגיעה. המיקום מרכזי אך שקט ללא בעיות חניה. כמטפלת במבוגרים ונוער הקליניקות עונות על צרכיי.
מומלץ בחום למטפלות/ים המחפשים לשכור קליניקה.

ליאור להט, פסיכולוגית בהתמחות קלינית

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

מרוצה מאד מהמטפלים המקצועיים של מכון סול לפסיכותרפיה. הטיפולים באווירה נעימה, במקום מרכזי בגבעתיים, אך שקט ונעים.

יאיר הראל

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

הפנייה לטיפול פסיכולוגי היא לא פשוטה. לפעמים אפילו היה קשה לי להאמין שזה עובד. פניתי לצוות של מכון סול להתאמת מטפל וקיבלתי יחס חם, מקצועי ומתאים לקושי עימו פניתי.

גל פריד

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

אתר מצוין!! מגוון של חומרים בתחומים שונים מעולם הפסיכולוגיה. אפשרות למציאת מענה טיפולי הולם וכן, אתר נוח מאד לשוטטות.

דנה וינשטין, פסיכולוגית בהתמחות קלינית

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

תודה על עזרה מכל הלב עם המון מקצועיות!!

מירי חיון

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business

איכותי, נעים ומקצועי ביותר. מומלץ בחום למי שמחפש אנושיות וטיפול מסור.

נופר דקל

דרוג 5 כוכבים מתוך: google my business