מכון סול
לפסיכותרפיה
טיפול ואבחון פסיכולוגי
תפריט
סגירה

הקדמה

אתר https://www.soulpsy.co.il/ הינו אתר ייצוגי ואינפורמטיבי עבור השירותים של מכון סול לפסיכותרפיה. בעלות האתר מפרסמות מעת לעת כתבות בתחום הפסיכולוגיה- מצבים נפשיים, טיפול ואבחון פסיכולוגי ופסיכיאטרי. גלישה באתר מביעה הסכמה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המפורסמים באתר ומתעדכנים לאורך זמן.

השימוש בתכני האתר– קריאתם, הדפסתם, פרסומם וכיוצא בזה עשוי להשתנות מעת לעת ולכן יש להתעדכן מפעם לפעם בשימוש בכתבות.

בראשית המאמר מופיע התאריך בו התפרסמה הכתבה ותאריך העדכון האחרון, במקרה של כל שינוי.

קרדיט

עמוד זה נכתב על-ידי עדי ביטנר וחן אור יונגרוירט, פסיכולוגיות קליניות M.A ובעלות מכון סול לפסיכותרפיה ונערך בסיוע משפטי של עורך הדין והמגשר M.A אוהד יונגרוירט, אשר פיקח על הכתוב בפן המשפטי.

פרטי תנאי השימוש

קניין רוחני: תוכן האתר

תוכן האתר הינו מקורי ונכתב על ידי- צוות המטפלים של מכון סול לפסיכותרפיה: פסיכולוגים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים, ופסיכותרפיסטים בלבד. ברוב המקומות ישנן בראשית עמוד הכתבה קרדיט לכותב האתר, במטרה להקל על גולשי האתר ולאפשר היכרות עם כותב המאמר וההכשרה המקצועית של מי שעומד מאחוריו.

לעיתים במקומות מסוימים אנו מציינים כי המאמר נכתב על ידי “צוות מכון סול” ולא על-ידי איש מקצוע מסוים, זאת כיוון שלעיתים אנשי מקצוע מסוימים מעוניינים להישמר באופן אנונימי, או שהמאמר לא נכתב על-ידי אחד המטפלים העובדים במכון סול, אלא כתבה שנכתבה על ידי כותב אורח.

ייתכן כי תכנים כאלה או אחרים הנמצאים באתר, עשויים להידמות לתכנים הנמצאים באתרים אחרים וזאת, בעקבות אתרים רבים המסקרים נושאים דומים בעולם הפסיכולוגיה. בכל מקרה בו אתם מזהים העתקה של תוכן מאתר מכון סול, נשמח שתדווחו לנו על כך באופן מיידי, בפרטי הקשר המפורטים בפוטר (Footer) האתר.

האתר אופיין ועוצב על-ידי ליאור ניימרק, מעצבת UX/UI. האתר פותח ותוכנת על-ידי אביב בועז. האפיון, עיצוב, הפיתוח והתכנות תוכננו באופן מקורי עבור אתר מכון סול לפסיכותרפיה.

התכנים הנמצאים באתר הינם בבעלות מכון סול לפסיכותרפיה בלבד ואין אישור לעשות כל שימוש בתוכן, עיצוב, אפיון או פיתוח האתר, ללא אישור בכתב מבעלי האתר, בכתובת:

Soul.psy.ltd@gmail.com, או בטלפון: 03-5233757.

קישורים לאתרים חיצוניים

במקומות בהם נשענו או ביססנו חלק מהמאמר שלנו על מאמרים אחרים, ישנו קרדיט הנמצא בחלק האחרון במאמר, תחת המילה “הפניות”. בהתאמה, במקומות בהם הסתמכנו על מידע מאתרים חיצוניים, ישנו קרדיט הנמצא בחלק האחרון במאמר, תחת המשפט “הפניות לאתרים חיצוניים”. יחד עם זאת, אנחנו מסירות אחריות מבטיחות ואמינות אתרים אלה.

שיפוט

באם תמצא העתקה מאתר האינטרנט שלנו באחד מהאתרים המתחרים בתחום, נשמח שתצור עימנו קשר ותעדכן אותנו. בעלות אתר מכון סול לפסיכותרפיה שומרות לעצמן את הזכות לתבוע כל מחלוקת בסמכות השיפוטית הישראלית במחוז מרכז.

תקנון

שירות לציבור

הקריאה והשיטוט באתר הינם ניתנים בחינם כשירות לציבור. בעלי האתר מתנערים מכל אחריות כזו או אחרת שתופנה כלפי התכנים המוצעים באתר.

ייעוץ טלפוני חינם

בעלות אתר מכון סול לפסיכותרפיה שמו לעצמן למטרה לאפשר ייעוץ טלפוני ראשוני חינם לכל פונה, המוזמן להשאיר את פרטיו בטופס יצירת קשר, להיוועצות עם איש מקצוע מתחום בריאות הנפש.

נדגיש כי  ייעוץ זה אינו כפוף לחוק זכויות החולה, או לקוד האתיקה של הפסיכולוגים, כיוון שהינו ייעוץ ראשוני ושטחי שאינו מהווה התערבות וקשר מקצועי, ללא יחסי לקוח.

פנייה לטיפול בעלות

אתר האינטרנט מונגש לכלל האוכלוסייה בחינם. יחד עם זאת, אתר זה הינו אתר ייצוגי ואינפורמטיבי לעסק בתחום הטיפול ואבחון פסיכולוגי ופסיכיאטרי. מכון סול לפסיכותרפיה הינה חברה פרטית. לכן, באם תפנו אלינו טלפונית לא תחויבו בעלות על זמן השיחה. יחד עם זאת, באם תקבעו פגישת ייעוץ/אבחון/טיפול, תחוייבו בתשלום שעת עבודה, על פי הסכום שייקבע מול המטפל/מאבחן, בהתאם להכשרתו ובכפוך להתחייבותנו: החל מ-350 ש”ח לשעת פגישה טיפולית.

באם קבעתם פגישה דרך אתר האינטרנט (טופס יצירת קשר, תכתובת דוא”ל או יצירת קשר טלפוני/ווטצאפ) ולא תגיעו לפגישה- תחוייבו בעלות פגישה מלאה, בביטול של פחות מ-24 שעות מראש.

 

© כל הזכויות שמורות לבעלות מכון סול לפסיכותרפיה

אנצ’ו סירני 32, גבעתיים

הרימו טלפון
שלחו וואטסאפ
צרו קשר

  השאירו פרטים

  פסיכולוג יצור עמכם קשר בהקדם

  שם*


  טלפון נייד*


  כתובת מייל  חזרו אלי בנושא:


  שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה