קליניקות להשכרה

במכון סול, קיימים מספר מיקומים במרכז הארץ ובשפלה להשכרת מרחבים טיפוליים, על פי חדרים שלמים או ססיות. החדרים הינם נגישים, נעימים, מבודדים אקוסטית, מעוצבים ומתאימים לעבודה עם מספר מבוגרים בחדר ולעבודה עם ילדים.

מי אנחנו

המקום הינו בבעלות שתי פסיכולוגיות אשר שמו לעצמן למטרה ליצור מרחב נעים ומזמין לטיפול וחשיבה, לצד הקפדה על אנונימיות, נגישות, אסתטיקה וניקיון מירביים, מתוך ההתנסות שרכשו לאורך השנים כמטפלות.

אוכלוסיית היעד

קליניקות להשכרה מיועדות למטפלים מכל הקשת: פסיכולוגים, עובדים סוציאלים, רופאים, פסיכיאטרים, פסיכותרפיסטים, מגשרים, מאמנים, נטורופתים, יועצי תזונה, קלינאי תקשורת ועוד. הקליניקה מתאימה למטפלים אשר פותחים לראשונה זה עתה קליניקה פרטית, או מטפלים אשר עובדים בקליניקה פרטית ומעוניינים לשפר את תנאי וסביבת העבודה שלהם. הקליניקות הינן חדשות, כוללות את כל המתקנים (facilities) הדרושים לסביבה טיפולית נעימה עבור המטופל והמטפל גם יחד.

הקליניקות מיועדות למטפלים ומטופלים אשר חשובה להם האנונימיות, לצד מיקום נעים – בשכונת רמב”ם הוותיקה והנעימה ביותר, בלב גבעתיים.

אקוסטיקה ועיצוב

טיפול נפשי צריך להתקיים בתוך מרחב רגוע ושליו, מתוך תפיסה שרק כך המטופל יוכל להרגיש את עצמו בסביבה מוגנת, שלווה ושומרת. הקליניקות עוצבו על ידי אדריכל, בשיתוף מהנדס בניין בעל הכשרה בייעוץ אקוסטי, במטרה ליצור מרחב מכיל, שקט ואינטימי. העיצוב המוקפד והמינימלי משמש ליצירת מרחב פתוח ונעים, המאפשר למטופל להביא את עצמו בכמה שיותר אותנטיות וכנות לתוך המפגש הטיפולי.

ניקיון

מתוך ההבנה כי טיפול צריך להתקיים באוויר חמה, עוטפת ונטולת הסחות, ניקיון הוא אחד הפרמטרים עליו שמנו לעצמנו דגש בקליניקות להשכרה בגבעתיים. בקליניקות נעשתה חשיבה עד לפרטים הקטנים מבחינת תחזוקה, תפעול וניקיון, כדי שאתם תתפנו לטיפול נעים ושליו.

מתווה ההשכרה

הקליניקות מיועדות להשכרה על פי ססיה/משמרת (יום קבוע בשעות קבועות, על פני החודש), או על בסיס שעתי, כאשר היום והשעה קבועים וזמינים רק לך, כפי שמפורט בטבלת ריכוז השעות והעלויות.

מתקנים

  • מיזוג אוויר
  • אינטרנט ועמדת תקשורת
  • פינת קפה ותה
  • מטבחון
  • שירותים צמודים
  • שירותי ניקיון
  • נגישות לבעלי מוגבלויות
  • קרבה לתחבורה ציבורית
  • מענה אנושי במקרה הצורך (24/7)
  • חדרים ארוכים- כ-4 מטר אורך וכ-3 מטר מרחק בין המטפל למטופל.

קליניקות להשכרה בתקופת הקורונה

אנו מודעים לכך שהשכרת חדרים טיפוליים יכולה להיפגע בעקבות הנחיות כאלה ואחרות המשתנות ללא הרף. נציין כי משרד הבריאות אפשר עד כה (יולי, 2020) למטפלים לעבוד ברצף ולפגוש מטופלים בכל תקופת הסגר, כיוון שטיפול רגשי הינו חיוני. יחד עם זאת, מתוך הבנה של המציאות המשתנה ומתוך כך שמטפלים שונים הינם בעלי עדיפויות שונות, במקום קיימים אינטרנט חזק ועמדת תקשורת קווית בכל חדר, באם חלק מהטיפולים שלכם נערכים ב-ZOOM.

נדגיש כי חדרי הטיפול הינם ארוכים- כ-4 מטר אורך וכ-3 מטר מרחק בין המטפל למטופל.

הקליניקות שלנו להשכרה

מרכז

גבעתיים

רח' אנצ'ו סירני

גבעתיים

רח' אנצ'ו סירני

עוד על הקליניקה

שפלה

כפר ביל"ו

רח' הזית

כפר ביל"ו

רח' הזית

עוד על הקליניקה

למה לשכור אצלנו?

הקליניקות ממוקמות באזור פסטורלי, שקט ונעים. לקליניקות גישה נוחה בתחבורה ציבורית וחנייה פנויה בכחול-לבן, לאורך רוב שעות היום.
החדרים שלנו עומדים בסטנדרטים של נגישות לפי קופות החולים ומשרד הבריאות.
הקליניקות מאובזרות באינטרנט מהיר, עמדת תקשורת נוחה להתחברות עם מחשב אישי וקיום פגישות זום עם מטופלים.